Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna

Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna


#1951 2009-02-25 17:59:47

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

Dragg napisał:

Hejzel napisał:

KAZDY dog ma ta sama przypadlosc tzn.wytknac komus bledy samemu nie wiedzac czy to prawda,cos jak dajcie mi czlowieka a paragr.sie znajdzie. moze miales na szkolce ale watpie bo jest to rzecz dopiero od paru lat wprowadzana w Polsce i tylko w duzych miastach jak narazie i szkoda a mianowicie STREETWOKER.Osoba pomagajaca trudnej mlodzie.,wsparta psychologiem i do tego zmie.w swoich postach tzn.chcialem dac do zrozumienia twoim w wiek.biernym kolegom,kolezankom.oczywiscie caly czas czekam na korepetycje z argumentami a nie bzdetami z zielonego pojecia ktore chca wprowadzac ustroj postkomunistyczny hahahahahahahaha moglem prosciej napisac tzn.ze lewice reprezentujesz,ecie albo anarchie(patrzac na czarny ubior;))) wtedy jasniejsze by bylo znawcy historii;))))

zgodzę się z Tobą co do jednej rzeczy-że nie każdy glina czy tam kurator jest taki sam...jeśli chodzi o trudną młodzież-uwierz mi że to nie jest takie proste jak myślisz-znajdują się ludzie którzy chcą pomóc ale nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakimi trudnościami się spotykają w pracy zawodowej,to nie jest ameryka że mamy nieograniczone fundusze i możliwości...
co do postkomuny to bym się z tobą kłócił bo akurat z historii jestem dobry i jakąś tam wiedzę mam

i tak rozwiewając wszelkie wątpliwości i domysły-tak,to ja-ten pies,dog z Texasu czy jak tam jeszcze wolisz...
a co do rozmowy i wyjaśnienia sobie pewnych tematów-nie ma najmniejszego problemu z mojej strony...

aha-czarny mundur do anarchii ma się jak Messi do chudego-czyli nie ma nic wspólnego

z pierwsza czescia wypowiedzi sie zgodze i to wiedzialem,juz pisalem ze mam przyjaciela ktory nie dlugo bedzie magistrem resocjalizacji i pracuje z mlodz.w Gdansku.takze o tych sprawach komplikujacych prace wiem co nie usprawiedliwia co nie ktorych w tym zeby  przekonywac i dotrzec  do wiary a nie zniechecac jej...TO NIE KOSZTUJE.NOOO...JA MIALEM Z HISTORII NA MATURZE Z PISEMNEGO 4 I USTNEGO TEZ 4,TAKZE JAKAS WIEDZE MAM;))CO DO KOMUNIZMU TO SPRAWDZILEM SIE;) MAM RACJE,ZRESZTA MAGICZNA LICZBA NA MOJEJ KOSZULCE 89 SYMBOLIZUJE UPADEK ZARAZY;)TJ 1989r.co do czarnego ubioru to wiadomo dog i duza czesc ludzi chodzaca do texsasu(metale,punki=anarchiia)tak sie ubiera stad ta przenosnia nie obra.nikogo!!!KKK...JEDNAK INFORMATOR SIE NIE MYLI;)))Z WSZYSKIEGO ZDAJE SOBIE SPRAWE A ZWLASZCZA Z TAKICH TEMATOW A TO ZE DOGOW NIE LUBIE NIE MA ZNACZENIA.

Ostatnio edytowany przez Hejzel (2009-02-25 18:03:13)

Offline

 

#1952 2009-02-25 18:11:01

mmb

Junior młodszy

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 80
Ulubiony klub: Ajax Amsterdam
Ulubiony zawodnik: Syntholman aka Henio (AP)

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

... co do czarnego ubioru to wiadomo dog i duza czesc ludzi chodzaca do texsasu(metale,punki=anarchiia)tak sie ubiera stad ta przenosnia nie obra.nikogo!!!...

Hmmmm ty nigdy w Texasie chyba nie byłeś, że tak mówisz. Naprawdę byś się zdziwił kto tam przychodzi. I nie czepiam się tylko chciałbym zaznaczyć, że taki obraz jest pokazywany przez osoby które nigdy tam nie były i nie mają bladego pojęcia co tam się dzieje. Patrz również na to, że wiele osób nie mieszka na Kartuskiej a  przez właśnie podobnego typu wypowiedzi widzą tą ulicę jako syf, gdzie mieszkają chuligani (to mnie zawsze rozwala) itp. itd.
I tyle ode mnie.

Offline

 

#1953 2009-02-25 18:11:47

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

boni napisał:

Hejzel napisał:

siwykartuska napisał:

dziekuje wszystkim za te miłe słówka o mnie ze za służyłem na nagrode i wg za wszystko zawsze starałem sie bronic najlepiej  jak potrafiłem . dzieki hejzel za wszystko co dla mnie zrobileś , dziekuje także całej kartuskiej za to że mnie zawsze spieraliście i motywowaliście ma meczach i po ,dziekuje wszystkim kibicą którzy nam zyczyli zwycięstw i chcem zeby kartuska wiedziała ze jestem z was dumny i nigdy sie was nie wstydziłem i nie bede.
spotykamy sie na zakończeniu

no i wszystko na ten temat!jak tylko cie widzialem na LO pierwszy raz to zaraz wiedzialem ze bedziesz nasza nadzieja i swiatlem w bramce.Ja lubie pomagac i doceniac ludzi skromnych,o wielkim sercu a zarazem takich co wiedza cos o zyciu i trudnych w nich momentach.ja zawsze to powta.ze nikt nie potra.dotrzec do mlodziezy,pomagac jej tak jak my bo jestesmy takimi ludzmi jak oni i nie patrzymy przez pryzmat ksiazek tak jak kurator czy psycholog,a to przez co zycie nauczy,doswiadczy itp.mozna miec nas za hoolsow BOG wie kogo jeszcze...LICZY SIE TO CO W SERCU,a to ze czasem lubimy cos nawywijac nie zmienia faktu jacy potra.byc wporzadku i czesto pomocni w pokazaniu dobrej drogi.pewnie jak przeczyta to jakis dog czy ktos podobny usmiechnie sie,ale taka jest prawda i szara rzeczywistosc do ktorej wy nigdy nie bedziecie mieli dostepu a co najwarzniejsze szacunku od niego(po za malymi wyjatkami)!taki kurator czy dog jest tylko figura  ktora tak naprawde przechodzi obok danej osoby nie pomagajac jej w niczym bo po1 nie potra.z nia rozmawic,po2 dotrzec po3 pokazac sens aby cos zmienic.jezeli tego nie zrozumieja i nie zaczna rozmawiac z ludzmi ktorzy w danym spoleczenstwie maja jakis wplyw,pomysl to moga dalej sidziec za biurkiem i marnotrawic nasze pieniadze ktore dostaja za darmo.DUZO BY TU MOZNA PISAC PODAWAC PRZYKLADOW ALE TO NIE FORUM DO TEGO I MIEJSCE.SIWA MNIE TROCHE NATCHNOL POWTARZAM TROCHE;)))BO DLA TAKICH LUDZI WARTO COS ROBIC.

BRAWO BRAWO BRAWO DLA CIEBIE,JAKIS TY INTELIGENTNY
A TAK NAPRAWDE TO GÓWNO WIEDZIAŁEŚ,WIESZ I BĘDZIESZ WIEDZIAŁ!!!

TAK JAK PISZESZ BRAWO ALE SIE PRZEJOLEM HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA TYM NIE PRAWDZIWYM GNOJEM;))NOO ALE MASZ PRAWO BO JESTES ANONIMOWY A PRZEZ TO NIEWIADOMO JAKI  MADRY ))

Ostatnio edytowany przez Hejzel (2009-02-25 19:44:29)

Offline

 

#1954 2009-02-25 19:31:01

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

mmb napisał:

Hejzel napisał:

... co do czarnego ubioru to wiadomo dog i duza czesc ludzi chodzaca do texsasu(metale,punki=anarchiia)tak sie ubiera stad ta przenosnia nie obra.nikogo!!!...

Hmmmm ty nigdy w Texasie chyba nie byłeś, że tak mówisz. Naprawdę byś się zdziwił kto tam przychodzi. I nie czepiam się tylko chciałbym zaznaczyć, że taki obraz jest pokazywany przez osoby które nigdy tam nie były i nie mają bladego pojęcia co tam się dzieje. Patrz również na to, że wiele osób nie mieszka na Kartuskiej a  przez właśnie podobnego typu wypowiedzi widzą tą ulicę jako syf, gdzie mieszkają chuligani (to mnie zawsze rozwala) itp. itd.
I tyle ode mnie.

drogi messi sam wiesz ze texas byl tak koja,bo wiekrzosc osob tam chodzacych to byli punki i metale,teraz to sie troche zmienilo np. po przez to ze zaczeli puszczac mecze POLSKI(NA 2 BYLEM)I BYLO POZYTYWNIE.A CO DO SYFU TOK JAK W WASZYM CLUBIE ODMALUJA WEJSCIE I KLATKIE TO POWIEDZMY ZE BEDZIE CZYSCIEJ JAK W SATURNIE;))))PODOBA MI SIE TEN LIGHT WSZECHOBECNY tam;)))

Ostatnio edytowany przez Hejzel (2009-02-25 21:08:17)

Offline

 

#1955 2009-02-25 22:48:05

KKK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 12

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

Dragg napisał:

Hejzel napisał:

KAZDY dog ma ta sama przypadlosc tzn.wytknac komus bledy samemu nie wiedzac czy to prawda,cos jak dajcie mi czlowieka a paragr.sie znajdzie. moze miales na szkolce ale watpie bo jest to rzecz dopiero od paru lat wprowadzana w Polsce i tylko w duzych miastach jak narazie i szkoda a mianowicie STREETWOKER.Osoba pomagajaca trudnej mlodzie.,wsparta psychologiem i do tego zmie.w swoich postach tzn.chcialem dac do zrozumienia twoim w wiek.biernym kolegom,kolezankom.oczywiscie caly czas czekam na korepetycje z argumentami a nie bzdetami z zielonego pojecia ktore chca wprowadzac ustroj postkomunistyczny hahahahahahahaha moglem prosciej napisac tzn.ze lewice reprezentujesz,ecie albo anarchie(patrzac na czarny ubior;))) wtedy jasniejsze by bylo znawcy historii;))))

zgodzę się z Tobą co do jednej rzeczy-że nie każdy glina czy tam kurator jest taki sam...jeśli chodzi o trudną młodzież-uwierz mi że to nie jest takie proste jak myślisz-znajdują się ludzie którzy chcą pomóc ale nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakimi trudnościami się spotykają w pracy zawodowej,to nie jest ameryka że mamy nieograniczone fundusze i możliwości...
co do postkomuny to bym się z tobą kłócił bo akurat z historii jestem dobry i jakąś tam wiedzę mam

i tak rozwiewając wszelkie wątpliwości i domysły-tak,to ja-ten pies,dog z Texasu czy jak tam jeszcze wolisz...
a co do rozmowy i wyjaśnienia sobie pewnych tematów-nie ma najmniejszego problemu z mojej strony...

aha-czarny mundur do anarchii ma się jak Messi do chudego-czyli nie ma nic wspólnego

z pierwsza czescia wypowiedzi sie zgodze i to wiedzialem,juz pisalem ze mam przyjaciela ktory nie dlugo bedzie magistrem resocjalizacji i pracuje z mlodz.w Gdansku.takze o tych sprawach komplikujacych prace wiem co nie usprawiedliwia co nie ktorych w tym zeby  przekonywac i dotrzec  do wiary a nie zniechecac jej...TO NIE KOSZTUJE.NOOO...JA MIALEM Z HISTORII NA MATURZE Z PISEMNEGO 4 I USTNEGO TEZ 4,TAKZE JAKAS WIEDZE MAM;))CO DO KOMUNIZMU TO SPRAWDZILEM SIE;) MAM RACJE,ZRESZTA MAGICZNA LICZBA NA MOJEJ KOSZULCE 89 SYMBOLIZUJE UPADEK ZARAZY;)TJ 1989r.co do czarnego ubioru to wiadomo dog i duza czesc ludzi chodzaca do texsasu(metale,punki=anarchiia)tak sie ubiera stad ta przenosnia nie obra.nikogo!!!KKK...JEDNAK INFORMATOR SIE NIE MYLI;)))Z WSZYSKIEGO ZDAJE SOBIE SPRAWE A ZWLASZCZA Z TAKICH TEMATOW A TO ZE DOGOW NIE LUBIE NIE MA ZNACZENIA.

No a jednak się nie myli nie pozozstaje Mi nic innego jak przyznać się do porażki hehe..pozdro..

Offline

 

#1956 2009-02-26 08:13:47

mmb

Junior młodszy

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 80
Ulubiony klub: Ajax Amsterdam
Ulubiony zawodnik: Syntholman aka Henio (AP)

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

drogi messi sam wiesz ze texas byl tak koja,bo wiekrzosc osob tam chodzacych to byli punki i metale,teraz to sie troche zmienilo np. po przez to ze zaczeli puszczac mecze POLSKI(NA 2 BYLEM)I BYLO POZYTYWNIE.A CO DO SYFU TOK JAK W WASZYM CLUBIE ODMALUJA WEJSCIE I KLATKIE TO POWIEDZMY ZE BEDZIE CZYSCIEJ JAK W SATURNIE;))))PODOBA MI SIE TEN LIGHT WSZECHOBECNY tam;)))

Po części masz rację, ale z tym pierwszym wyrażeniem minimalnie bym się kłócił, ale od tego nie jestem A z syfem co wyskoczyłeś to też nie masz do końca racji, już ci tłumaczę ... Jeżeli chodzi o samą knajpę to znajduje się tylko na tym piętrze reszta należy do zakładu "Kaszubianka" i innych osób, które tam pracują. I klatka schodowa była już malowana bodajże 2 lata temu lecz została już po części zdewastowana przez osoby nie mające z tym miejscem nic wspólnego, które po prostu przyszły już na dobicie alkoholowe . Porządek jest zawsze i to mogę zapewnić i nic złego się nie stanie w środku. A porównanie Texasu do Saturna jest jak najbardziej chybione z prostej rzeczy, to nie jest żadna pijalnia (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ) i żadna Knajpa w Kościerzynie nie ma tyle do zaoferowania swoim klientom niż właśnie Texas. Jak już zaznaczyłeś przychodzą tam osoby o innym guście muzycznym i właśnie większość co tam przychodziła i przychodzi to wcale nie są metale i punki jak to mówisz. A wracając do tematu w jakim kościerskim lokalu jest organizowanych tyle koncertów dla klientów i gdzie puszczane są najczęściej wszelkie większe imprezy sportowe ?? I z resztą nie tak całkiem ostatnio. Jeśli mi dasz jakąś porządną alternatywę to na pewno sprawdzę . Ale tak jak wspomniałem Texas jest alternatywą dla większości kościerskich lokali z powodu muzyki i klimatu panującego tam, więc nie mogę powiedzieć, że jest najlepszy jest po prostu inny i dlatego sobie go chwalę. Ale nie jest to temat na forum halówki i chciałbym aby na tym się to skończyło.
PS. Jeszcze w sprawie "syfu na Kartuskiej" zaznaczam to nie są moje słowa i nawet tak nie myślę, lecz muszę przyznać, że zbyt ogólnie to powiedziałem,gdyż chciałem skrócić moją wypowiedź. Ale przyznaj mi rację, że na pewno słyszałeś podobne złe opinie od ludzi, którzy nic nie widzą i tylko zaznaczyłem tym mojego poprzedniego posta, jak można się mylić
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez mmb (2009-02-26 11:44:04)

Offline

 

#1957 2009-02-26 18:19:43

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

mmb napisał:

Hejzel napisał:

drogi messi sam wiesz ze texas byl tak koja,bo wiekrzosc osob tam chodzacych to byli punki i metale,teraz to sie troche zmienilo np. po przez to ze zaczeli puszczac mecze POLSKI(NA 2 BYLEM)I BYLO POZYTYWNIE.A CO DO SYFU TOK JAK W WASZYM CLUBIE ODMALUJA WEJSCIE I KLATKIE TO POWIEDZMY ZE BEDZIE CZYSCIEJ JAK W SATURNIE;))))PODOBA MI SIE TEN LIGHT WSZECHOBECNY tam;)))

Po części masz rację, ale z tym pierwszym wyrażeniem minimalnie bym się kłócił, ale od tego nie jestem A z syfem co wyskoczyłeś to też nie masz do końca racji, już ci tłumaczę ... Jeżeli chodzi o samą knajpę to znajduje się tylko na tym piętrze reszta należy do zakładu "Kaszubianka" i innych osób, które tam pracują. I klatka schodowa była już malowana bodajże 2 lata temu lecz została już po części zdewastowana przez osoby nie mające z tym miejscem nic wspólnego, które po prostu przyszły już na dobicie alkoholowe . Porządek jest zawsze i to mogę zapewnić i nic złego się nie stanie w środku. A porównanie Texasu do Saturna jest jak najbardziej chybione z prostej rzeczy, to nie jest żadna pijalnia (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi ) i żadna Knajpa w Kościerzynie nie ma tyle do zaoferowania swoim klientom niż właśnie Texas. Jak już zaznaczyłeś przychodzą tam osoby o innym guście muzycznym i właśnie większość co tam przychodziła i przychodzi to wcale nie są metale i punki jak to mówisz. A wracając do tematu w jakim kościerskim lokalu jest organizowanych tyle koncertów dla klientów i gdzie puszczane są najczęściej wszelkie większe imprezy sportowe ?? I z resztą nie tak całkiem ostatnio. Jeśli mi dasz jakąś porządną alternatywę to na pewno sprawdzę . Ale tak jak wspomniałem Texas jest alternatywą dla większości kościerskich lokali z powodu muzyki i klimatu panującego tam, więc nie mogę powiedzieć, że jest najlepszy jest po prostu inny i dlatego sobie go chwalę. Ale nie jest to temat na forum halówki i chciałbym aby na tym się to skończyło.
PS. Jeszcze w sprawie "syfu na Kartuskiej" zaznaczam to nie są moje słowa i nawet tak nie myślę, lecz muszę przyznać, że zbyt ogólnie to powiedziałem,gdyż chciałem skrócić moją wypowiedź. Ale przyznaj mi rację, że na pewno słyszałeś podobne złe opinie od ludzi, którzy nic nie widzą i tylko zaznaczyłem tym mojego poprzedniego posta, jak można się mylić
Pozdrawiam

zgodze sie z twoja wypowiedzia na temat texasu zmieniajac metali,punkow na rozne subkultury;)w sumie nie ma bogatrzej alternatwy o to co wymieniles dla waszego pubu co nie znaczy ze nie bedzie za jakis czas,mam tu na mysli wyma."OPACTWO"))!!pozdrawiam ps ok konczymy te tematy!!!

Offline

 

#1958 2009-02-27 20:01:03

dobro-dobro

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 67

Re: 2 LIGA

Miodzio a można wiedzieć dokładne wyniki głosowania na najlepszego bramkarza? tzn kto jakie miejsce w poszczególnych ligach

Offline

 

#1959 2009-02-27 22:30:51

Prezydent92

Junior młodszy

Skąd: Skorzewo
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 91
Ulubiony klub: Manchester United
Ulubiony zawodnik: Lionel Messi

Re: 2 LIGA

W 3 lidze zwyciezyl bramkarz Konarzyn,w drugiej lidze bramkarz Kartuskiej(Siwy),a w pierwszej lidze Szymon Kac(chyba Ceramik lub Hotel Niedźwiadek)

Offline

 

#1960 2009-02-28 01:42:37

kobus09

Junior starszy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 133
Ulubiony klub: Barcelona
Ulubiony zawodnik: Neubauer:P

Re: 2 LIGA

fajnie by bylo wiedziec kto mial 2 i 3 miejsce i jak z glosami tak z ciekawosci czy duza przewaga czy raczej wyrownanie w glosach bylo:)

Offline

 

#1961 2009-02-28 13:58:09

Prezydent92

Junior młodszy

Skąd: Skorzewo
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 91
Ulubiony klub: Manchester United
Ulubiony zawodnik: Lionel Messi

Re: 2 LIGA

kobus09 napisał:

fajnie by bylo wiedziec kto mial 2 i 3 miejsce i jak z glosami tak z ciekawosci czy duza przewaga czy raczej wyrownanie w glosach bylo:)

no dokładnie...byłby bardziej przejrzysty obraz tego...

Offline

 

#1962 2009-03-03 23:08:17

dobro-dobro

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-01-11
Posty: 67

Re: 2 LIGA

ehh szkoda że sie nie dowiem jak wygladała punktacja chyba....

no i przyszedł jendak czas że forum zapada na sen letni na długi czas... do zobaczenia w przyszłym sezonie

Offline

 

#1963 2009-03-04 13:57:28

MIODZIO

Administrator

1372392
Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 100
Ulubiony klub: FC Barcelona
Ulubiony zawodnik: Ronaldinho

Re: 2 LIGA

liga 1
1. Kacuś
2. Jasiu
3. Piotr Stanisawski- Radunia

liga 2
1. Siwy
2. Bici
3. Gulon

liga 3
1. Zlote Piaski
2. Mr- Serwer
3. Texas

Offline

 

#1964 2009-03-05 15:51:38

Prezydent92

Junior młodszy

Skąd: Skorzewo
Zarejestrowany: 2008-12-29
Posty: 91
Ulubiony klub: Manchester United
Ulubiony zawodnik: Lionel Messi

Re: 2 LIGA

no właśnie letni sen-do miłego zobaczenia jesienią....

Offline

 

#1965 2009-03-09 12:44:37

Dragg

Junior starszy

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 135
Ulubiony klub: FC Barcelona
Ulubiony zawodnik: jednonożny Messi (Texas Pub);)

Re: 2 LIGA

MIODZIO napisał:

liga 1
1. Kacuś
2. Jasiu
3. Piotr Stanisawski- Radunia

liga 2
1. Siwy
2. Bici
3. Gulon

liga 3
1. Zlote Piaski
2. Mr- Serwer
3. Texas

no w sumie miarodajnie wyszło to całe głosowanie...szczególne brawa dla Siwego i osobiście wielkie gratulacje dla Olka z Texas Pub-bodajże najmłodszy bramkarz w całej lidze-o ile się nie mylę-w typowym średniaku 3 ligi i wysokie miejsce...
nie raz nam tyłek ratował-jeszcze raz-Brawo Olek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg2010sum.pun.pl www.dforce.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.poke-swiat.pun.pl www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl