Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna

Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna


#1936 2009-02-23 21:00:43

KKK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 12

Re: 2 LIGA

Zgadzam się z Hejzelem,że każdy przy odbieraniu jakiejś nagrody ma prawo zabrania głosu..podziękowań itp..
Więc Ja nie widzę problemu i chętnie posłucham..

Offline

 

#1937 2009-02-23 21:24:15

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

Dragg napisał:

Hejzel napisał:

Perkoz napisał:

napisałem, że mało interesujące jest to co piszesz, ale Ty nie potrafisz rozmawiać tylko od razu atakować, a ja czegoś takiego nie akceptuje więc kończę temat ....
Oskar i Nobel to porównanie. Użycie tych nagród w celach przenośni nie ma żadnego sensu( mowa o kwestiach typowo językowych)
aaa.... prawica to opcja polityczna a postokomuna to ustrój wiec znowu coś nie gra ....

nie ma co sie mądrować. Pewnie jeszcze raz mnie obrazisz,ale spokojnie, ja już nic nie napisze bo sie nie rozumiemy.

hahaha widze ze slabo z twoim ja.bo ja reprezentuje prawice i to sie zgadza ze to opcja polityczna,a ty reprezen.postkomune czyli tak jak np SLD a co to ma do ustroju ....hahahahaha KOMUNIZM TO USTROJ,KTORY JEST REPREZENTOWANY OBECNIE PRZEZ POSTKOMUNE.PERKOZ TO MALY PTAK KTORY CZESTO TEZ JEST ZAKRECONY;))JAK MA MIEC SENS JAK TO CO PISZESZ I REPREZENTUJESZ NIE MA SENSU,ALE MASZ RACJE KONCZMY TE DYWAGACJE;)A PO DRUGIE JAK MOZNA ROZMAWIAC Z ANONIMOWA OSOBA!

powiem tak-starałem się nie wpieprzać w wasze sprawy tj. 2 ligi...ale jak widzę takie gafy to mi się śmiać po prostu chce...nie mam nic do ciebie hejzel ale na drugi raz nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia-a przykład jest powyżej...
i jeszcze jedno...to co pisałeś na temat kuratorów i psiarni-nie do końca bym się z tobą zgodził...uogólniasz wszystkich pracujących w tych zawodach,poza tym nie możesz być obiektywny bo przecież wszystkim wiadoma jest twoja niechęć do Policji,a jeżeli np.ja wiem że nie będę obiektywny to staram się w ogóle nie wypowiadać na dany temat...tyle z mojej strony
poza tym gratuluje awansu i pozdrawiam

co do kuratorow i psiarni napisalem w tekscie z malymi wyjatkami bo sa nieliczne osoby ktore sa wporzadku.wyjasnij mi gafy i uzupelnij  wiedze tzn.luki w niej bo jezeli chodzi o komunizm to dobrze napisalem ale jak nie to uzupejnij.niechec i biernosc.teraz mam znak zapytania czy dragg to nesii czy osoba pracujaca w policji z texsasu.oczywiscie czysta ciekawosc.zielone pojecie czy jak to nazwales bie.sie z zycia z rozmow ktore byly przeprowadzane.kazdy ma prawo do swojej interpretacji bo punkt widzenia zale.od punktu siedzenia.naprawde prosze cie zebys czy prywatnie czy na posty dal mi ta brakujaca wiedze i wyjasnil te obszary w ktorych mam nie doczytania,oczywiscie z cala sympatia bede wdzieczny;)))

Offline

 

#1938 2009-02-23 21:44:15

KKK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 12

Re: 2 LIGA

Hejzel napewno nie ani messi ani policjant..

Offline

 

#1939 2009-02-23 21:49:19

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

Dobra Juz Wiem Dragg To Ten Policjant Hahaha Jak Chcesz No Bo Ja Jestem Za Zielony Na Tematy Spoleczne Skonfrontuje Cie Z Mgr.resocjalizacji I Zobaczymy Jaka Twoja Wiedza Jest Jako Stroza Prawa Hahahah A Znam Cie I Sie Nie Dziwie A Wiedze Masz Poterzna;)))).TY NAPEWNO OBIEKTYWNIE NAPISALES JAKO DOG.ACHA NIC DO CIEBIE NIE MAM I PROSZE O KOREPETYCJE;)))

Ostatnio edytowany przez Hejzel (2009-02-23 21:51:25)

Offline

 

#1940 2009-02-23 22:09:09

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

KKK moje zrodlo prawie nigdy sie nie myli;))).dzieki za zrozumienie bo to proste.

Offline

 

#1941 2009-02-23 22:54:35

KKK

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-19
Posty: 12

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

KKK moje zrodlo prawie nigdy sie nie myli;))).dzieki za zrozumienie bo to proste.

hmm no właśnie prawie.. ;p
z tego co wiem to raczej ani nie messi ani nie policjant..w sumie całkiem przypadkiem do tego doszedłem i dlatego jestem pewien ;P
a co do zrozumienia to właśnie to proste..ale nie dla wszystkich..ale bobra tam..olał ich..powiesz na zakończenie swoje to może zrozumią..

Offline

 

#1942 2009-02-24 08:47:18

mmb

Junior młodszy

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 80
Ulubiony klub: Ajax Amsterdam
Ulubiony zawodnik: Syntholman aka Henio (AP)

Re: 2 LIGA

Ode mnie z dala nie mieszać mnie w wasz rozrachunki. Jam jest MESSI nie nesii tak przy okazji i nie ja to wymyśliłem 

BTW. "Nesii" pisze się "Nessie" to zdrobniałe imię nadane potworowi z Loch Ness

Ostatnio edytowany przez mmb (2009-02-24 11:56:04)

Offline

 

#1943 2009-02-24 14:17:39

KARTUSKA

Weteran

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 266
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: MARCIN DOBA

Re: 2 LIGA

Perkoz napisał:

ale po co to piszesz? kogo to interseuje oprócz Ciebie i waszej druzyny? kogo z 1, wiekszosci 2 i calej 3 obchodzi co do Ciebie przemowilo, natchnelo itp ? Chyba sam odpoiwesz sobie , ze bardzo mało albo nic. Tak wiec zanim cos powiesz , przemysl czy ma to jakikolwiek sens....

kto nie bedzie chcial sluchac to wstanie i wyjdzie proste!!!

Offline

 

#1944 2009-02-24 16:14:07

Bici

Senior

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 155

Re: 2 LIGA

Dajcie już sobie na luz Już po lidze, a widzę, że emocje jeszcze nie opadły Kto ma awans niech ma i się cieszy, kto uważa ze jego drużyna zajęła dobrą pozycje w lidze niech świętują, a kto zła to niech pomyślą nad wzmocnieniami w przyszłym roku. Teraz zamiast się kłucic już po sezonie to lepiej wziąśc się w garśc i zacząc myślec o przyszłym sezonie... Np sprawy organizacyjne ... żeby ta liga była jeszcze lepsza niż w tym roku! Więc nie wrzucac sobie wzajemnie tylko w Kupie siła jak to powiadają i do roboty ! ! !

Offline

 

#1945 2009-02-24 16:35:57

KARTUSKA

Weteran

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 266
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: MARCIN DOBA

Re: 2 LIGA

Bici napisał:

Dajcie już sobie na luz Już po lidze, a widzę, że emocje jeszcze nie opadły Kto ma awans niech ma i się cieszy, kto uważa ze jego drużyna zajęła dobrą pozycje w lidze niech świętują, a kto zła to niech pomyślą nad wzmocnieniami w przyszłym roku. Teraz zamiast się kłucic już po sezonie to lepiej wziąśc się w garśc i zacząc myślec o przyszłym sezonie... Np sprawy organizacyjne ... żeby ta liga była jeszcze lepsza niż w tym roku! Więc nie wrzucac sobie wzajemnie tylko w Kupie siła jak to powiadają i do roboty ! ! !

racja BICI POWINIENES ISC DO RZADU I PROMOWAC POKOJ

Offline

 

#1946 2009-02-24 18:51:39

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

mmb napisał:

Ode mnie z dala nie mieszać mnie w wasz rozrachunki. Jam jest MESSI nie nesii tak przy okazji i nie ja to wymyśliłem 

BTW. "Nesii" pisze się "Nessie" to zdrobniałe imię nadane potworowi z Loch Ness

wszystko sie zgadza MESSI;)))

Offline

 

#1947 2009-02-24 19:08:10

Hejzel

Weteran

Zarejestrowany: 2007-12-26
Posty: 302

Re: 2 LIGA

KAZDY dog ma ta sama przypadlosc tzn.wytknac komus bledy samemu nie wiedzac czy to prawda,cos jak dajcie mi czlowieka a paragr.sie znajdzie. moze miales na szkolce ale watpie bo jest to rzecz dopiero od paru lat wprowadzana w Polsce i tylko w duzych miastach jak narazie i szkoda a mianowicie STREETWOKER.Osoba pomagajaca trudnej mlodzie.,wsparta psychologiem i do tego zmie.w swoich postach tzn.chcialem dac do zrozumienia twoim w wiek.biernym kolegom,kolezankom.oczywiscie caly czas czekam na korepetycje z argumentami a nie bzdetami z zielonego pojecia ktore chca wprowadzac ustroj postkomunistyczny hahahahahahahaha moglem prosciej napisac tzn.ze lewice reprezentujesz,ecie albo anarchie(patrzac na czarny ubior;))) wtedy jasniejsze by bylo znawcy historii;))))

Ostatnio edytowany przez Hejzel (2009-02-24 19:10:50)

Offline

 

#1948 2009-02-24 23:57:41

Bici

Senior

Zarejestrowany: 2008-01-06
Posty: 155

Re: 2 LIGA

KARTUSKA napisał:

Bici napisał:

Dajcie już sobie na luz Już po lidze, a widzę, że emocje jeszcze nie opadły Kto ma awans niech ma i się cieszy, kto uważa ze jego drużyna zajęła dobrą pozycje w lidze niech świętują, a kto zła to niech pomyślą nad wzmocnieniami w przyszłym roku. Teraz zamiast się kłucic już po sezonie to lepiej wziąśc się w garśc i zacząc myślec o przyszłym sezonie... Np sprawy organizacyjne ... żeby ta liga była jeszcze lepsza niż w tym roku! Więc nie wrzucac sobie wzajemnie tylko w Kupie siła jak to powiadają i do roboty ! ! !

racja BICI POWINIENES ISC DO RZADU I PROMOWAC POKOJ

Hehe nie dziękuję, ale w rządzie na pewno nie zasiądę Chciałem tylko dobry pomysł dac no ale widzę że to chyba lipna myśl bo każdy wie swoje i się w pewnym sensie nabijac tylko potrafi Pozdro

Offline

 

#1949 2009-02-25 12:30:41

Dragg

Junior starszy

Zarejestrowany: 2008-01-09
Posty: 135
Ulubiony klub: FC Barcelona
Ulubiony zawodnik: jednonożny Messi (Texas Pub);)

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

KAZDY dog ma ta sama przypadlosc tzn.wytknac komus bledy samemu nie wiedzac czy to prawda,cos jak dajcie mi czlowieka a paragr.sie znajdzie. moze miales na szkolce ale watpie bo jest to rzecz dopiero od paru lat wprowadzana w Polsce i tylko w duzych miastach jak narazie i szkoda a mianowicie STREETWOKER.Osoba pomagajaca trudnej mlodzie.,wsparta psychologiem i do tego zmie.w swoich postach tzn.chcialem dac do zrozumienia twoim w wiek.biernym kolegom,kolezankom.oczywiscie caly czas czekam na korepetycje z argumentami a nie bzdetami z zielonego pojecia ktore chca wprowadzac ustroj postkomunistyczny hahahahahahahaha moglem prosciej napisac tzn.ze lewice reprezentujesz,ecie albo anarchie(patrzac na czarny ubior;))) wtedy jasniejsze by bylo znawcy historii;))))

zgodzę się z Tobą co do jednej rzeczy-że nie każdy glina czy tam kurator jest taki sam...jeśli chodzi o trudną młodzież-uwierz mi że to nie jest takie proste jak myślisz-znajdują się ludzie którzy chcą pomóc ale nawet nie zdajesz sobie sprawy z jakimi trudnościami się spotykają w pracy zawodowej,to nie jest ameryka że mamy nieograniczone fundusze i możliwości...
co do postkomuny to bym się z tobą kłócił bo akurat z historii jestem dobry i jakąś tam wiedzę mam

i tak rozwiewając wszelkie wątpliwości i domysły-tak,to ja-ten pies,dog z Texasu czy jak tam jeszcze wolisz...
a co do rozmowy i wyjaśnienia sobie pewnych tematów-nie ma najmniejszego problemu z mojej strony...

aha-czarny mundur do anarchii ma się jak Messi do chudego-czyli nie ma nic wspólnego

Offline

 

#1950 2009-02-25 17:48:27

boni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-27
Posty: 7

Re: 2 LIGA

Hejzel napisał:

siwykartuska napisał:

Bici napisał:


Jesli to prawda to gratuluje bo mi osobiscie siwy jako bramkarz sie spodobal.. tylko strzaly z dystansu musi troszke pocwiczyc Taka moja mala uwaga, ktora zauwazylem

dziekuje wszystkim za te miłe słówka o mnie ze za służyłem na nagrode i wg za wszystko zawsze starałem sie bronic najlepiej  jak potrafiłem . dzieki hejzel za wszystko co dla mnie zrobileś , dziekuje także całej kartuskiej za to że mnie zawsze spieraliście i motywowaliście ma meczach i po ,dziekuje wszystkim kibicą którzy nam zyczyli zwycięstw i chcem zeby kartuska wiedziała ze jestem z was dumny i nigdy sie was nie wstydziłem i nie bede.
spotykamy sie na zakończeniu

no i wszystko na ten temat!jak tylko cie widzialem na LO pierwszy raz to zaraz wiedzialem ze bedziesz nasza nadzieja i swiatlem w bramce.Ja lubie pomagac i doceniac ludzi skromnych,o wielkim sercu a zarazem takich co wiedza cos o zyciu i trudnych w nich momentach.ja zawsze to powta.ze nikt nie potra.dotrzec do mlodziezy,pomagac jej tak jak my bo jestesmy takimi ludzmi jak oni i nie patrzymy przez pryzmat ksiazek tak jak kurator czy psycholog,a to przez co zycie nauczy,doswiadczy itp.mozna miec nas za hoolsow BOG wie kogo jeszcze...LICZY SIE TO CO W SERCU,a to ze czasem lubimy cos nawywijac nie zmienia faktu jacy potra.byc wporzadku i czesto pomocni w pokazaniu dobrej drogi.pewnie jak przeczyta to jakis dog czy ktos podobny usmiechnie sie,ale taka jest prawda i szara rzeczywistosc do ktorej wy nigdy nie bedziecie mieli dostepu a co najwarzniejsze szacunku od niego(po za malymi wyjatkami)!taki kurator czy dog jest tylko figura  ktora tak naprawde przechodzi obok danej osoby nie pomagajac jej w niczym bo po1 nie potra.z nia rozmawic,po2 dotrzec po3 pokazac sens aby cos zmienic.jezeli tego nie zrozumieja i nie zaczna rozmawiac z ludzmi ktorzy w danym spoleczenstwie maja jakis wplyw,pomysl to moga dalej sidziec za biurkiem i marnotrawic nasze pieniadze ktore dostaja za darmo.DUZO BY TU MOZNA PISAC PODAWAC PRZYKLADOW ALE TO NIE FORUM DO TEGO I MIEJSCE.SIWA MNIE TROCHE NATCHNOL POWTARZAM TROCHE;)))BO DLA TAKICH LUDZI WARTO COS ROBIC.

BRAWO BRAWO BRAWO DLA CIEBIE,JAKIS TY INTELIGENTNY
A TAK NAPRAWDE TO GÓWNO WIEDZIAŁEŚ,WIESZ I BĘDZIESZ WIEDZIAŁ!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praetorians.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl www.poke-swiat.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl