Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna

Powiatowa Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kościerskiego, Wójta Gminy Kościerzyna i Burmistrza Miasta Kościerzyna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-10-01 14:16:19

MIODZIO

Administrator

1372392
Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 100
Ulubiony klub: FC Barcelona
Ulubiony zawodnik: Ronaldinho

1 LIGA

Już niedlugo na nowo zaczynamy zabawę z halówką

Offline

 

#2 2008-10-10 12:51:21

joseLKP

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 53

Re: 1 LIGA

To fajnie. Mam tylko nadzieje, że skład sędziowski ulegnie zmianie.

Offline

 

#3 2008-10-18 10:47:57

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

siwylpe8 napisał:

joseLKP napisał:

To fajnie. Mam tylko nadzieje, że skład sędziowski ulegnie zmianie.

mam nadzieje tylko, ze znikna Ci napinacze interetowi..

BRAWO  Siwy widze ze da jeszcze normalnych bo Josel to kolejny internetowy zakompleksiony gosc a pewnie i przy okazji typowe drewno pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-10-19 13:51:23

joseLKP

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 53

Re: 1 LIGA

Jeśli podobał wam się poziom sędziowania w poprzedniej edycji rozgrywek to wasze zdanie i ja tego nie zmienie. Chodzi mi o to aby rozgrywki były prowadzone w sposób fair, aby wysiłek zawodników nie poszedł na marne przez jekieś dziwne decyzje sędziów. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, również cała organizacja tylko brakoawło kropki nad i. Jeśli chodzi o kompleksy to ich nie posiadam, najważniejsza jest zdrowa rywalizacja. I to tyle. Pozdrawiam

Offline

 

#5 2008-10-20 14:44:41

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

joseLKP napisał:

Jeśli podobał wam się poziom sędziowania w poprzedniej edycji rozgrywek to wasze zdanie i ja tego nie zmienie. Chodzi mi o to aby rozgrywki były prowadzone w sposób fair, aby wysiłek zawodników nie poszedł na marne przez jekieś dziwne decyzje sędziów. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, również cała organizacja tylko brakoawło kropki nad i. Jeśli chodzi o kompleksy to ich nie posiadam, najważniejsza jest zdrowa rywalizacja. I to tyle. Pozdrawiam

nie wiem jakimi kategoriami ty sie kierujesz bo ja twierdze ze zadaniem organizatorow sedziow itp jest wylonienie najlepszych druzyn w poszczegolnych ligach i tak bylo w 1 lidze wygral jareks bo byl najlepszy a spadly tad+met i pub la rocca czy slusznie odpowiedz sobie sam w 2 lidze podobnie weszly najlepsze czyli pcm garczyn i radunia czyli najlepse chyba ze masz inne zdanie w 3 lidze weszly zaklady miesne masters i wronscy czyli tez bezprzecznie najlepsze chyba ze ty masz inne zdanie ale to juz chyba tylko twoj problem a nie wiem o co ci chodzi z tym fair ale domyslam sie jestes slaby i zwalasz wszystko na innych nie na siebie a prawda pewnie taka ze jestes jakies drewno i tyle ale potrenuj troche masz je czas i zadaj sobie pytanie czy nie ma w tym i mojej winy i tyle do zobaczenia na hali chetnie zaloze ci jeszcze nie jedna siateczke

Offline

 

#6 2008-10-20 20:08:30

joseLKP

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 53

Re: 1 LIGA

Zalogowałem się na tę strone nie po to aby się wykłucać przecież nie o to chodzi. A kategorie są bardzo proste. Trzeba spojrzeć na to obiektywnie. Ta dwójka sędziowska, którą oglądaliśmy w poprzednim sezonie nie zasługuje przynajmniej na prowadzenia meczy o mistrzostwo I ligi - są za słabi, może i nie chcą krzywdzić drużyn, po prostu nie mają odpowiednich umiejętności, tak ja to widzę. Że Grabowo było najlepszą drużyną w rozgrywkach to nie mam żadnych wątpliwości, a co do awansów czy spadków w poszczególnych ligach to faktycznie nie było niespodzianek, te drużyny na to zasługiwały. I nie wydaje mi się że jestem słaby w tym co robię, nie gram w piłkę, bardziej spełniam się od strony organizacyjnej. Pozdro.

Offline

 

#7 2008-10-21 09:04:04

MIODZIO

Administrator

1372392
Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2007-12-18
Posty: 100
Ulubiony klub: FC Barcelona
Ulubiony zawodnik: Ronaldinho

Re: 1 LIGA

joseLKP napisał:

...bardziej spełniam się od strony organizacyjnej. Pozdro.

Żeby uściślić, nie w naszej lidze.

Co do tematu sędziów, ucinając wszelkie spekulacje, sędziowie zostają ci sami!!! Wiadomo, że temat sędziowania zawsze będzie gorącym tematem. Jednak doszliśmy do wniosku, że w 100% nigdy wszystkich się nie zadowoli, tym bardziej jeżeli w naszej lidze gra aż 36 zespołów co daje ponad 400 zawodników!!! Wolałbym żeby niektórzy zawodnicy sami uderzyli się w pierś zanim będą, mówiąc delikatnie, narzekać na sędziów!
Tym samym uważam temat za zamknięty!
Jednakże nastąpią pewne zmiany, jeżeli chodzi o przepisy gry. W dużo większym wymiarze będą one wprowadzone w 1 lidze, ponieważ chcemy sprawdzić jak to będzie funkcjonować i w miarę mozliwości w następnych edycjach wprowadzać w 2 i 3 lidze.
Szczegóły będa omawiane na spotkaniu kierowników drużyn.

Offline

 

#8 2008-10-21 11:34:13

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

MIODZIO napisał:

joseLKP napisał:

...bardziej spełniam się od strony organizacyjnej. Pozdro.

Żeby uściślić, nie w naszej lidze.

Co do tematu sędziów, ucinając wszelkie spekulacje, sędziowie zostają ci sami!!! Wiadomo, że temat sędziowania zawsze będzie gorącym tematem. Jednak doszliśmy do wniosku, że w 100% nigdy wszystkich się nie zadowoli, tym bardziej jeżeli w naszej lidze gra aż 36 zespołów co daje ponad 400 zawodników!!! Wolałbym żeby niektórzy zawodnicy sami uderzyli się w pierś zanim będą, mówiąc delikatnie, narzekać na sędziów!
Tym samym uważam temat za zamknięty!
Jednakże nastąpią pewne zmiany, jeżeli chodzi o przepisy gry. W dużo większym wymiarze będą one wprowadzone w 1 lidze, ponieważ chcemy sprawdzić jak to będzie funkcjonować i w miarę mozliwości w następnych edycjach wprowadzać w 2 i 3 lidze.
Szczegóły będa omawiane na spotkaniu kierowników drużyn.

JOSEL KP  troche musialo cie zatkac po tym co napisal MIODZIO co !! Jezeli z ciebie taki organizator to mam nadzieje ze Miodzio moze na ciebie liczyc w tej edycji ligi chyba ze potrafisz sie tylko chwalic mam nadzieje ze pokazesz  jako jeden z organizatorow cos wiecej a nizeli siedziec przy kompie i krytykowac ale widze ze to drugie wychodzi ci lepiej pozdrawiam

Offline

 

#9 2008-10-21 17:04:11

joseLKP

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 53

Re: 1 LIGA

Tak napisałem że bardziej spełniam się od strony organizacyjnej. Myślałem że to będzie zrozumiałe, w woli wyjasnienia - w klubie - nie PHLPN. Może się to zmieni jeśli oczywiście na to czas pozwoli, bo nie samą piłką człowiek żyje. MIODZIO szkoda że już podjeliście taką decyzje, myślałem że będzie to omawiane na zebraniu organizacyjnym. adriano nie JOSEL KP a joseLKP i to nie krytyka tylko obiektywna ocena. A w ogóle przecież to forum tu się trzeba wypowiadać. Pozdro.

Offline

 

#10 2008-10-23 09:09:02

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

joseLKP napisał:

Tak napisałem że bardziej spełniam się od strony organizacyjnej. Myślałem że to będzie zrozumiałe, w woli wyjasnienia - w klubie - nie PHLPN. Może się to zmieni jeśli oczywiście na to czas pozwoli, bo nie samą piłką człowiek żyje. MIODZIO szkoda że już podjeliście taką decyzje, myślałem że będzie to omawiane na zebraniu organizacyjnym. adriano nie JOSEL KP a joseLKP i to nie krytyka tylko obiektywna ocena. A w ogóle przecież to forum tu się trzeba wypowiadać. Pozdro.

joseLKP a propo dlaczego zmieniles ksywke w poprzednim forum ubieglorocznym inaczej sie podpisywales czym podyktowana jest ta zmiana czyzby w tym roku chcialbys byc bardziej anonimowym sorry ale ci nie wyszlo ale mimo to pozdrawiam

Offline

 

#11 2008-10-23 21:08:10

joseLKP

Trampkarz starszy

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 53

Re: 1 LIGA

adriano chyba mnie z kimś pomyliłeś. W poprzedniej edycji PHLPN nie miałem swojego profilu.

Offline

 

#12 2008-10-24 15:55:20

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

joseLKP napisał:

adriano chyba mnie z kimś pomyliłeś. W poprzedniej edycji PHLPN nie miałem swojego profilu.

zazwyczaj sie nie myle i tym razem rowniez pozdro do zobaczenia na parkiecie a to juz tuz tuz

Offline

 

#13 2008-10-24 21:16:53

vittorio11

Junior starszy

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2008-10-24
Posty: 140
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: NITEK

Re: 1 LIGA

adriano napisał:

joseLKP napisał:

adriano chyba mnie z kimś pomyliłeś. W poprzedniej edycji PHLPN nie miałem swojego profilu.

zazwyczaj sie nie myle i tym razem rowniez pozdro do zobaczenia na parkiecie a to juz tuz tuz

adriano pewnie się myli co do joseLKP,ale ja się nie mylę co do adriano,jesteś napewno jednym z dwójki panów z gwizdkiem.Czy mam rację?

Offline

 

#14 2008-10-24 21:20:57

juras

Weteran

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 384
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: ??????

Re: 1 LIGA

vittorio11; to jest Genio na bank!!!


Wiele serc, jedno bicie Arka Gdynia ponad życie !

Offline

 

#15 2008-10-26 00:28:09

adriano

Senior

Zarejestrowany: 2008-02-15
Posty: 174
Ulubiony klub: ARKA GDYNIA
Ulubiony zawodnik: WACHOWICZ

Re: 1 LIGA

vitorio11 ijuras czytajcie uwaznie a tam pisze ze juz niedlugo sie spotkamy na hali i zaloze temu gosciowi joseLKP pare siatek to sie wtedy dowie a propo kto czyta nie bladzi !! Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupaw1.pun.pl www.polaczki.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.dbmaxfuture.pun.pl www.kosmetologia2010w1.pun.pl